ODSZKODOWANIA

Zapewniamy specjalistyczną pomoc prawną

Poślizgnąłeś się oblodzonym, niezabezpieczonym chodniku i doznałeś szkody? A może nierozważny kierowca spowodował wypadek, w którym uszkodzony został Twój samochód? Sprawca czy ubezpieczyciel kwestionuje Twoje roszczenie o odszkodowanie?

Radca Prawny Anna Kuprewicz jest doświadczoną specjalistką w prowadzeniu spraw odszkodowawczych w postępowaniu sądowym, jak również w tzw. postępowaniu „likwidacyjnym”, czyli przed ubezpieczycielem. Zgromadzone doświadczenie na polu uzyskiwania odszkodowań pozwala nam zweryfikować zasadę roszczenia, wskazać lub oszacować wysokość roszczenia oraz skutecznie dochodzić świadczenia.

Pomagamy w szczególności w zakresie roszczeń:

  • w związku ze szkodą majątkową (odszkodowanie m.in. za uszkodzone, utracone mienie)
  • w związku ze szkodą osobową (odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, odpowiedzialność na przyszłość)
  • w związku ze śmiercią osoby najbliższej (zadośćuczynienie, odszkodowanie w związku z pogorszeniem się sytuacji życiowej, renta – na kanwie zadośćuczynienia z art. 446 § 4 kc jak i w związku z naruszeniem dóbr osobistych)
  • w związku z naruszeniem dóbr osobistych
  • w związku ze zdarzeniami medycznymi (tzw. „błędy w sztuce medycznej”)
  • w związku z wypadkami przy pracy, w tym także w zakresie odpowiedzialności uzupełniającej pracodawcy (również ustalenie wypadku przy pracy)

…a to nie wszystko. Twojego problemu nie ma na powyższej liście? Skontaktuj się z nami, do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i wskażemy odpowiednie rozwiązanie.

Współpraca w zakresie dochodzenia odszkodowań opiera się nie tylko na prowadzeniu postępowania sądowego. Kancelaria świadczy także usługi w zakresie zgłoszenia szkody, przygotowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania świadczenia i prowadzenia postępowania tzw. „likwidacyjnego”, czyli przed ubezpieczycielem.

KANCELARIA

Adres: ul. Wyspiańskiego 10/7, 60-749 Poznań

Tel:  536 786 447 oraz 792 016 326

biuro@kancelariakuprewicz.pl
ak@kancelariakuprewicz.pl

SPECJALIZACJE

Prawo Cywilne
Prawo Rodzinne
Prawo Nieruchomości
Prawo Gospodarcze
Prawo Medyczne
Odszkodowania

Skontaktuj się z nami

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search