KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ

Radca prawny Anna Kuprewicz prowadzi kancelarię prawną w Poznaniu, świadcząc pomoc prawną klientom indywidualnym i biznesowym. Do każdej sprawy mecenas podchodzi bez uprzedzeń i schematów, najpierw zapoznając się z problemem i jego specyfiką, by następnie zaproponować konkretne, najlepsze przy danym typie sprawy rozwiązania prawne. Kancelaria prawna w Poznaniu umożliwia Państwu skorzystanie z kompleksowej opieki: od porad prawnych, przez sporządzanie umów i pism, aż po wykonanie zastępstwa procesowego i reprezentację w negocjacjach i renegocjacjach.

Nieuczciwy kontrahent? Problem ze sporządzeniem umowy? Konieczność wykonania audytu prawnego w firmie? Czy też skomplikowana sprawa rodzinna, wymagająca delikatnego podejścia? Podczas rozmowy z mecenas Anną Kuprewicz dobierany zostaje sposób indywidualnej współpracy.

Szczegółowa znajomość przepisów i szerokie doświadczenie kancelarii prawnej to filary, na których opiera ona swoją działalność. Charakter sprawy determinuje dobór środków prawnych, dlatego rzetelne sprawdzenie wszelkich detali i zawiłości prawnych zapewnia odpowiednie podejście do problemu oraz możliwość udzielenia trafnej porady prawnej. Kancelaria prowadzi sprawy i doradztwo z wielu dziedzin prawa, wysoka jakość usług i zaangażowanie są podstawą współpracy. Cennik kancelarii w zakresie porad prawnych, sporządzania umów, zastępstwa procesowego i innych czynności prawnych uzależniony jest od stopnia skomplikowania i nakładu pracy, gwarantujemy rzetelną, indywidualną wycenę.

W kancelarii prawnej w Poznaniu możecie uzyskać Państwo nie tylko poradę prawną, ale zlecić wykonanie opinii prawnej, sporządzenia umowy, pozwu, wniosku, aneksu i innych wiążących prawnie dokumentów, jak również skorzystać z wykonanie zastępstwa prawnego zarówno przed sądami, jak i organami administracji publicznej, z uczestniczenia w Państwa imieniu w negocjacjach lub z ustalenia stałej obsługi prawnej, polecanej szczególnie przedsiębiorstwom.

KANCELARIA

Adres: ul. Wyspiańskiego 10/7, 60-749 Poznań

Tel:  536 786 447 oraz 792 016 326

biuro@kancelariakuprewicz.pl
ak@kancelariakuprewicz.pl

SPECJALIZACJE

Prawo Cywilne
Prawo Rodzinne
Prawo Pracy
Prawo Nieruchomości
Prawo Gospodarcze
Prawo Medyczne
Odszkodowania

Start typing and press Enter to search