WSPÓŁPRACA

W ramach współpracy z Kancelarią proponujemy Państwu następujące jej formy.

Zastępstwo procesowe: w ramach umowy i udzielonego pełnomocnictwa zastępujemy Państwa w sporach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami publicznymi. Rozliczenie następuje w ramach indywidualnej umowy z Klientem i odnosi się do charakteru postępowania, stopnia jego skomplikowania i podejmowanych czynności.

Stała obsługa prawna: zalecana przede wszystkim u przedsiębiorców. Stała współpraca pozwala na szybkie reagowanie na zaistniałe zagadnienia prawne. System i zakres obsługi ustalany jest każdorazowo indywidualnie. Rozliczenie współpracy następuje zgodnie z umową ryczałtowo, według stawki godzinowej lub w systemie mieszanym.

Reprezentowanie w negocjacjach: na zlecenie i zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem udzielam wsparcia merytorycznego w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów.ej lub w systemie mieszanym.

Sporządzanie pism: w tym projektów umów, aneksów, pism procesowych (m.in. pozew, wniosek, apelacja, zażalenie i inne pisma procesowe) oraz opinii prawnych. Wynagrodzenie ustalane jest w zależności od typu zlecenia oraz stopnia skomplikowania.

Konsultacje i porady prawne: czasem rozmowa z radcą prawnym i omówienie tematu pozwala rozwiać wątpliwości. W ramach porad prawnych wykonuję również analizę dokumentów, w tym umów cywilnoprawnych, wyroków sądów, pism procesowych czy decyzji administracyjnych.

W ramach stałej współpracy i obsługi prawnej zaufali nam dotychczas przedsiębiorcy z branży m.in.:

1. budowlanej
2. projektów architektonicznych
3. e-commerce: sprzedaż internetowa
4. transportowej
5. pośrednictwa, zarządzania nieruchomościami i wspólnoty mieszkaniowe

Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do współpracy.

KANCELARIA

Adres: ul. Wyspiańskiego 10/8, 60-749 Poznań

Telefon: 792 016 326

Email: ak@kancelariakuprewicz.pl

SPECJALIZACJE

Prawo Cywilne
Prawo Rodzinne
Prawo Nieruchomości
Prawo Gospodarcze
Prawo Medyczne
Odszkodowania

Start typing and press Enter to search